Dobrodosli na SrednjeSkole.com - portal posvecen informacijama u vezi srednjih skola.

Srednja skola je institucija u okoji obrazovanje traje tri ili cetiri godine I u koju se ucenik obicno upisuje nakon uspjesnog zavrsetka osnovnog iliti osmogodisnjeg obrazovanja.

Vrste srednjih skola: Srednje skole se generalno dijele se na gimnazije, usmjerene/zanatske/strukovne škole i umjetnicke/primjenjeno-umjetnicke škole.

Gimnazije se mogu podijeliti na biti opste, jezicke, klasicne i prirodno/prirodoslovno-matematicke. Obrazovanje u gimnazijama traje cetiri godine.



Usmjerene/zanatske/strukovne skole su separisane na cetvorogodisnje skole (tehnicke, zdravstvene, privredne/ekonomske, poljoprivredne itd.) i trogodisnje (saobracajne, industrijske i druge) škole.

Konacno, umjetnicke skole obrazuju djake u vezi muzike/glazbe, plesa, likovne umjetnosti i dizajna i obrazovanje u njima obicno traje cetiri godine.

Osim gore navedenih tipova skola, takodjer postoje i srednje skole policije, vojske i vjerskih institucija.

Nakon uspjesno zavrsene srednje skole uceniku po volji moze nastaviti vlastito obrazovanje na univerzitetima/sveucilistima. Posjetite stranice izlistane dole - predstavljamo vam preko hiljadu profila srednjih skola u Hrvatskoj, Srbiji i Bosni i Hercegovini.

1 Administrativno Birotehnicka Škola Niš Niš
2 Arhitektonsko Tehnicka Škola Beograd Beograd
3 Baletska Škola Lujo Davico Beograd Beograd
4 Baletska Škola Novi Sad Novi Sad
5 Behram-Begova Medresa Tuzla Tuzla
6 Brodarska Škola Beograd Beograd
7 Centar Za Odgoj I Obrazovanje Djece I Mladeži Karlovac Karlovac
8 Centar Za Odgoj I Obrazovanje Rijeka Rijeka
9 Centar Za Odgoj I Obrazovanje Slava Raškaj Zagreb Zagreb
10 Centar Za Odgoj I Obrazovanje "Vinko Bek" Zagreb Zagreb
11 Centar Za Odgoj, Obrazovanje I Osposobljavanje Djece I Mladeži Dubrava Zagreb
12 Centar Za Slijepu I Slabov.Djecu Sarajevo Sarajevo
13 Centar Za Slušnu I Gov.Rehabil Sarajevo Sarajevo
14 Cetvrta Gimnazija Sarajevo-Ilidža Sarajevo-Ilidža
15 ?acki Dom Dubrovnik Dubrovnik
16 ?acki Dom Požega Požega
17 Dom Ucenika "Antun Gustav Matoš" Zagreb Zagreb
18 Dom Ucenika Srednje Škole Bjelovar Bjelovar
19 Dom Ucenika Sušak Rijeka
20 Dom Ucenika Vukovar Vukovar
21 Dragan Veselic - Ekonomska Škola Brcko Brcko
22 Druga Ekonomska Škola Beograd Beograd
23 Druga Ekonomska Škola Zagreb Zagreb
24 Druga Gimnazija Sarajevo Sarajevo
25 Druga Gimnazija Sarajevo Sarajevo
26 Druga Kragujevacka Gimnazija Kragujevac Kragujevac
27 Druga Opca Privatna Gimnazija Zagreb Zagreb
28 Druga Srednja Škola Beli Manastir Beli Manastir
29 Druga Srednja Škola Vukovar Vukovar
30 Druga Tehnicka Škola Kragujevac Kragujevac
31 Drvodjelska Škola Zagreb Zagreb
32 Drvodjelska Tehnicka Škola Vinkovci Vinkovci
33 Ekonomska I Birotehnicka Škola Bjelovar Bjelovar
34 Ekonomska I Trgovacka Škola Cakovec Cakovec
35 Ekonomska I Trgovacka Škola Dubrovnik Dubrovnik
36 Ekonomska I Trgovacka Škola Ivana Domca Vinkovci Vinkovci
37 Ekonomska I Trgovinska Škola Doboj Doboj
38 Ekonomska I Upravna Škola Osijek Osijek
39 Ekonomska Škola Banja Luka Banja Luka
40 Ekonomska Škola Cacak Cacak
41 Ekonomska Škola Imotski Imotski
42 Ekonomska Škola Kragujevac Kragujevac
43 Ekonomska Škola Mije Mirkovica Rijeka Rijeka
44 Ekonomska Škola Mostar Mostar
45 Ekonomska Škola Niš Niš
46 Ekonomska Škola Požega Požega
47 Ekonomska Škola Pula Pula
48 Ekonomska Škola Sisak Sisak
49 Ekonomska Škola Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica
50 Ekonomska Škola Užice Užice
51 Ekonomska Škola Valjevo Valjevo
52 Ekonomska Škola Velika Gorica Velika Gorica
53 Ekonomska Škola Zenica Zenica
54 Ekonomska, Trgovacka I Ugostiteljska Škola Samobor Samobor
55 Ekonomska, Trgovacka, Ugostiteljska I Medicinska Škola Trebinje Trebinje
56 Ekonomska, Upravno-Birotehnicka I Trgovacka Škola Šibenik Šibenik
57 Ekonomsko-Birotehnicka I Trgovacka Škola Zadar Zadar
58 Ekonomsko-Birotehnicka Škola Slavonski Brod Slavonski Brod
59 Ekonomsko-Birotehnicka Škola Split Split
60 Ekonomsko Trgovacka Škola Gornji Milanovac Gornji Milanovac
61 Ekonomsko Trgovinska Škola Bor Bor
62 Ekonomsko Trgovinska Škola Bosa Milicevic Subotica Subotica
63 Ekonomsko Trgovinska Škola Jagodina Jagodina
64 Ekonomsko Trgovinska Škola Kikinda Kikinda
65 Ekonomsko Trgovinska Škola Kosovska Kamenica Kosovska Kamenica
66 Ekonomsko Trgovinska Škola Kraljevo Kraljevo
67 Ekonomsko Trgovinska Škola Kruševac Kruševac
68 Ekonomsko Trgovinska Škola Novi Pazar Novi Pazar
69 Ekonomsko Trgovinska Škola Pancevo Pancevo
70 Ekonomsko Trgovinska Škola Pirot Pirot
71 Ekonomsko Trgovinska Škola Požarevac Požarevac
72 Ekonomsko Trgovinska Škola Prijedor Prijedor
73 Ekonomsko Trgovinska Škola Šabac Šabac
74 Ekonomsko Trgovinska Škola Senta Senta
75 Ekonomsko Trgovinska Škola Smederevo Smederevo
76 Ekonomsko Trgovinska Škola Vranje Vranje
77 Ekonomsko Trgovinska Škola Zajecar Zajecar
78 Ekonomsko Trgovinska Škola Zrenjanin Zrenjanin
79 Ekonomsko-Turisticka Škola Karlovac Karlovac
80 Ekonomsko Ugostiteljska Škola Velika Plana Velika Plana
81 Elektro Hemijska Tehnicka Škola Berane Berane
82 Elektroindustrijska I Obrtnicka Škola Rijeka Rijeka
83 Elektro Mašinska Lukavac Lukavac
84 Elektromašinska Škola Zemun Beograd Beograd
85 Elektroprivredna Škola Beograd Beograd
86 Elektro Saobracajna Škola Nikola Tesla Kraljevo Kraljevo
87 Elektrostrojarska Obrtnicka Škola Zagreb Zagreb
88 Elektrostrojarska Škola Varaždin Varaždin
89 Elektrotehnicka I Gradevinska Škola Jagodina Jagodina
90 Elektrotehnicka I Grad. Škola Zrenjanin Zrenjanin
91 Elektrotehnicka I Prometna Škola Osijek Osijek
92 Elektrotehnicka Škola Banja Luka Banja Luka
93 Elektrotehnicka Škola Doboj Doboj
94 Elektrotehnicka Škola Mihailo Pupin Novi Sad Novi Sad
95 Elektrotehnicka Škola Mija Stanimir Niš Niš
96 Elektrotehnicka Škola Nikola Tesla Niš Niš
97 Elektrotehnicka Škola Nikola Tesla Pancevo Pancevo
98 Elektrotehnicka Škola Nova Gradiška Nova Gradiška
99 Elektrotehnicka Škola Prijedor Prijedor
100 Elektrotehnicka Škola Rade Koncar Beograd Beograd
101 Elektrotehnicka Škola Rijeka Rijeka
102 Elektrotehnicka Škola Split Split
103 Elektrotehnicka Škola Zagreb Zagreb
104 Elektro-Tehnicka Srednja Škola "Ruder Boškovic" Mostar Mostar
105 Fakultet Prirodnih Nauka Sarajevo Sarajevo
106 Filološka Gimnazija Beograd Beograd
107 Filozofski Fakultet Sarajevo Sarajevo
108 Franjevacka Klasicna Gimnazija Sinj Sinj
109 Gaudeamus Prva Privatna Srednja Škola U Osijeku S Pravom Javnosti Osijek
110 Geodetska Škola Beograd Beograd
111 Geodetska Tehnicka Škola Zagreb Zagreb
112 Geološka I Hidrometerolška Škola Beograd Beograd
113 Gimnazija 20 Oktobar Backa Palanka Backa Palanka
114 Gimnazija 30. Septembar Rožaje Rožaje
115 Gimnazija 9 Maj Niš Niš
116 Gimnazija Andrije Mohorovicica Rijeka Rijeka
117 Gimnazija Antuna Gustava Matoša ?akovo ?akovo
118 Gimnazija Antuna Gustava Matoša Zabok Zabok
119 Gimnazija Antuna Vrancica Šibenik Šibenik
120 Gimnazija "Antun Gustav Matoš" Samobor Samobor
121 Gimnazija Banja Luka Banja Luka
122 Gimnazija Becej Becej
123 Gimnazija Beli Manastir Beli Manastir
124 Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin Ogulin
125 Gimnazija Bjelovar Bjelovar
126 Gimnazija Bora Stankovic Bor Bor
127 Gimnazija Bora Stankovic Niš Niš
128 Gimnazija Branko Radicevic Kovin Kovin
129 Gimnazija Branko Radicevic Prijepolje Prijepolje
130 Gimnazija Branko Radicevic Stara Pazova Stara Pazova
131 Gimnazija Bugojno Bugojno
132 Gimnazija Cacak Cacak
133 Gimnazija Cakovec Cakovec
134 Gimnazija Cetinje Cetinje
135 Gimnazija Daruvar Daruvar
136 Gimnazija Dinka Šimunovica Sinj Sinj
137 Gimnazija Doboj Doboj
138 Gimnazija Dobrinja Sarajevo Sarajevo
139 Gimnazija Dobrinja Sarajevo Sarajevo
140 Gimnazija Drakce Milovanovic Aleksinac Aleksinac
141 Gimnazija Dr. Ivana Kranjceva ?ur?evac ?ur?evac
142 Gimnazija Dr. Mate Ujevica Imotski Imotski
143 Gimnazija Dr. Mustafa Kamaric Gracanica Gracanica
144 Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik
145 Gimnazija Eugena Kumicica Opatija Opatija
146 Gimnazija "Filip Višnjic" Bijeljina Bijeljina
147 Gimnazija Fra Dominika Mandica Mostar Mostar
148 Gimnazija Fra Grge Matica Mostar Mostar
149 Gimnazija "Fran Galovic" Koprivnica Koprivnica
150 Gimnazija Franje Petrica Zadar Zadar
151 Gimnazija Gospic Gospic
152 Gimnazija Gradiška Gradiška
153 Gimnazija I Ekonomska Škola Benedikta Kotruljevica Zagreb Zagreb
154 Gimnazija Indija Indija
155 Gimnazija Isidora Sekulic Novi Sad Novi Sad
156 Gimnazija I Strukovna Škola Jurja Dobrile Pazin Pazin
157 Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankoveckoga Križevci Križevci
158 Gimnazija Ivo Lola Ribar Srems. Mitrovica Srems. Mitrovica
159 Gimnazija Jagodina Jagodina
160 Gimnazija Jezdimir Lovic Sjenica Sjenica
161 Gimnazija Josif Pancic Bajina Bašta Bajina Bašta
162 Gimnazija "Jovan Ducic" Trebinje Trebinje
163 Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj Novi Sad Novi Sad
164 Gimnazija Jovan Skerlic Vladicin Han Vladicin Han
165 Gimnazija Jurja Barakovica Zadar Zadar
166 Gimnazija Karlovac Karlovac
167 Gimnazija Kladovo Kladovo
168 Gimnazija Knjaževac Knjaževac
169 Gimnazija Kotor Kotor
170 Gimnazija Kraljevo Kraljevo
171 Gimnazija Kruševac Kruševac
172 Gimnazija Laza Kostic Novi Sad Novi Sad
173 Gimnazija Lazarevac Lazarevac
174 Gimnazija Livno Livno Livno
175 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb Zagreb
176 Gimnazija Marka Marulica Tomislavgrad Tomislavgrad
177 Gimnazija "Matija Mesic" Slavonski Brod Slavonski Brod
178 Gimnazija Matije Antuna Reljkovica Vinkovci Vinkovci
179 Gimnazija "Meša Selimovic" Tuzla Tuzla
180 Gimnazija Metkovic Metkovic
181 Gimnazija Miloje Dobrašinovic Bijelo Polje Bijelo Polje
182 Gimnazija Miloš Savkovic Arandelovac Arandelovac
183 Gimnazija Miodrag Milovanovic Lune Užice Užice
184 Gimnazija Modrica Modrica
185 Gimnazija Mostar Mostar
186 Gimnazija "Musa Cazim Catic" Tešanj Tešanj
187 Gimnazija Nikola Tesla Apatin Apatin
188 Gimnazija Niko Rolovic Bar Bar
189 Gimnazija Nova Gradiška Nova Gradiška
190 Gimnazija Novi Pazar Novi Pazar
191 Gimnazija Odžaci Odžaci
192 Gimnazija Pancevo Pancevo
193 Gimnazija Panto Mališic Berane Berane
194 Gimnazija Paracin Paracin
195 Gimnazija Petar I Petrovic Njegoš Danilovgrad Danilovgrad
196 Gimnazija"Petar Kocic" Novi Grad Novi Grad
197 Gimnazija Petra Preradovica Virovitica Virovitica
198 Gimnazija Pirot Pirot
199 Gimnazija Pomoravski Heroji Cuprija Cuprija
200 Gimnazija Požarevac Požarevac
201 Gimnazija Požega Požega
202 Gimnazija Predrag Kostic Negotin Negotin
203 Gimnazija Priboj Priboj
204 Gimnazija Priština Priština
205 Gimnazija Prnjavor Prnjavor
206 Gimnazija Prokuplje Prokuplje
207 Gimnazija Pula Pula
208 Gimnazija Radoš Jovanovic Selja Kuršumlija Kuršumlija
209 Gimnazija Sa Tehnickim Školama Derventa Derventa
210 Gimnazija Sava Šumanovic Šid Šid
211 Gimnazija Sisak Sisak
212 Gimnazija Slobodan Škerovic Podgorica Podgorica
213 Gimnazija Smederevo Smederevo
214 Gimnazija Stanimir Veljkovic Leskovac Leskovac
215 Gimnazija Stevan Sremac Niš Niš
216 Gimnazija Stojan Cerovic Nikšic Nikšic
217 Gimnazija Surdulica Surdulica
218 Gimnazija Sveta ?ordevic Smederevska Palanka Smederevska Palanka
219 Gimnazija"Sveti Sava" Prijedor Prijedor
220 Gimnazija Svetozar Markovic Niš Niš
221 Gimnazija Svetozar Markovic Novi Sad Novi Sad
222 Gimnazija Svetozar Markovic Subotica Subotica
223 Gimnazija Sv. Sava Beograd Beograd
224 Gimnazija Takovski Ustanak Gornji Milanovac Gornji Milanovac
225 Gimnazija Tanasije Pejatovic Pljevlja Pljevlja
226 Gimnazija Tituša Brezovackog Zagreb Zagreb
227 Gimnazija Tutin Tutin
228 Gimnazija Valjevo Valjevo
229 Gimnazija Varaždin Varaždin
230 Gimnazija "Vaso Pelagic" Brcko Brcko
231 Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica
232 Gimnazija Velika Plana Velika Plana
233 Gimnazija Veljko Petrovic Sombor Sombor
234 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Zadar
235 Gimnazija Vršac Vršac
236 Gimnazija Vukovar Vukovar
237 Gimnazija Zajecar Zajecar
238 Gimnazija Zrenjanin Zrenjanin
239 Gimnazija Županja Županja
240 Gimnazij "Ismet Mujezinovic" Tuzla Tuzla
241 Gimnazijski Kolegij Kraljice Jelene Split Split
242 Ginnazija Mrkonjic Grad Mrkonjic Grad
243 Glazbena Škola Alberta Štrige Križevci Križevci
244 Glazbena Škola Blagoja Berse Zadar Zadar
245 Glazbena Škola Blagoje Berse Zagreb Zagreb
246 Glazbena Škola "Ferdo Livadic" Samobor Samobor
247 Glazbena Škola Frana Lhotke Sisak
248 Glazbena Škola Franje Kuhaca Osijek Osijek
249 Glazbena Škola Ivana Lukacica Šibenik Šibenik
250 Glazbena Škola Ivana Matetica-Ronjgova Pula Pula
251 Glazbena Škola Ivana Matetica Ronjgova Rijeka Rijeka
252 Glazbena Škola Ivana Pl Zajca Mostar Mostar
253 Glazbena Škola Josipa Hatzea Split Split
254 Glazbena Škola Karlovac Karlovac
255 Glazbena Škola Novska Novska
256 Glazbena Škola Pavla Markovca Zagreb Zagreb
257 Glazbena Škola Požega Požega
258 Glazbena Škola Varaždin Varaždin
259 Glazbena Škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar Bjelovar
260 Glazbena Škola Vatroslava Lisinskog Zagreb Zagreb
261 Glazbena Škola Zlatka Balokovica Zagreb Zagreb
262 Glazbeno Ucilište Elly Bašic Zagreb Zagreb
263 Gornjogradska Gimnazija Zagreb Zagreb
264 Gospodarska Škola Buje Buje
265 Gospodarska Škola Cakovec Cakovec
266 Gospodarska Škola Varaždin Varaždin
267 Gradevinska Škola Banja Luka Banja Luka
268 Gradevinska Škola Beograd Beograd
269 Gradevinska Srednja Škola Subotica Subotica
270 Gradevinska Sr. Škola Mostar Mostar
271 Gradevinska Tehnicka Škola Beograd Beograd
272 Gradevinsko-Geodetska Tuzla Tuzla
273 Gradevinsko Tehnicka Škola Pirot Pirot
274 Graditeljska -Geodetska Tehnicka Škola Split Split
275 Graditeljska I Poljoprivredna Tehnicka Škola Rijeka Rijeka
276 Graditeljska Obrtnicka I Graficka Škola Split Split
277 Graditeljska Škola Cakovec Cakovec
278 Graditeljska Škola Za Industriju I Obrt Rijeka Rijeka
279 Graditeljska Tehnicka Škola Zagreb Zagreb
280 Graditeljsko-Geodetska Škola Osijek Osijek
281 Graficka Škola Beograd Beograd
282 Graficka Škola U Zagrebu Zagreb
283 Hemijsko Prehrambena I Tekstilna Škola Zrenjanin Zrenjanin
284 Hemijsko Prehrambena Tehnicka Škola Beograd Beograd
285 Hemijsko Tehnološka I Gradevinska Škola Kikinda Kikinda
286 Hemijsko Tehnološka Kruševac Kruševac
287 Hemijsko Tehnološka Škola Leskovac Leskovac
288 Hemijsko Tehnološka Škola Vranje Vranje
289 Hemijsko Tekstilna Škola Vršac Vršac
290 Hemijsko Tekstilna Tehnicka Škola Loznica Loznica
291 Hotelijersko-Turisticka I Ugostiteljska Škola Zadar Zadar
292 Hotelijersko-Turisticka Škola Opatija Opatija
293 Hoteljersko Turisticka Škola U Zagrebu Zagreb
294 I. Gimnazija Osijek Osijek
295 I. Gimnazija Split Split
296 I. Gimnazija Zagreb Zagreb
297 Ii. Gimnazija Osijek Osijek
298 Ii. Gimnazija Split Split
299 Ii. Gimnazija Zagreb Zagreb
300 Iii Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
301 Iii. Gimnazija Osijek Osijek
302 Iii. Gimnazija Split Split
303 Iii. Gimnazija Zagreb Zagreb
304 Ii Srednja Škola Cazin Cazin
305 Industrijska Škola Split Split
306 Industrijska Strojarska Škola Zagreb Zagreb
307 Industrijsko-Obrtnicka Škola Nova Gradiška Nova Gradiška
308 Industrijsko-Obrtnicka Škola Pula Pula
309 Industrijsko-Obrtnicka Škola Šibenik Šibenik
310 Industrijsko-Obrtnicka Škola Silvija Strahimira Kranjcevica Vinkovci Vinkovci
311 Industrijsko-Obrtnicka Škola Sisak Sisak
312 Industrijsko-Obrtnicka Škola Slavonski Brod Slavonski Brod
313 Industrijsko-Obrtnicka Škola Vice Vlatkovica Zadar Zadar
314 Industrijsko-Obrtnicka Škola Virovitica Virovitica
315 I Srednja Škola Cazin Cazin
316 Isusovacka Klasicna Gimnazija S Pravom Javnosti U Osijeku Osijek
317 Iv Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
318 Iv. Gimnazija "Marko Marulic" Split Split
319 Iv. Gimnazija Zagreb Zagreb
320 Ix Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
321 Ix. Gimnazija Zagreb Zagreb
322 Jezicna Gimnazija Sova Zagreb Zagreb
323 Ju Druga Srednja Škola Velika Kladuša Velika Kladuša Velika Kladuša
324 Ju Gimnazija Bihac Bihac
325 Ju Gimnazija Bosanska Krupa Bosanska Krupa Bosanska Krupa
326 Ju Gimnazija Cazin Cazin Cazin
327 Ju Gimnazija "Hasan Kikic" Sanski Most Sanski Most Sanski Most
328 J.U. "Gimnazija Lukavac" Lukavac Lukavac
329 Ju Gimnazija "Muminovic Nail" Velika Kladuša Velika Kladuša Velika Kladuša
330 J.U.Gimnazija" Mustafa Novalic" Gradacac Gradacac
331 Ju Mašinsko-Saobracajna Mješovita Srednja Škola Bihac Bihac
332 Ju Medicinska Škola Bihac Bihac
333 Ju Mješovita Elektro-Tehnicka I Drvno-Preradivacka Srednja Škola Bihac Bihac
334 J.U.Mješovita Srednja Elektrotehnicka Tuzla Tuzla
335 J.U.Mješovita Srednja Hemijska Tuzla Tuzla
336 J.U. Mješovita Srednja Saobracajna Tuzla Tuzla
337 Ju Mješovita Srednja Škola "Amir Žilic" Sanski Most Sanski Most
338 J.U.Mješovita Srednja Škola Banovici Banovici
339 Ju Mješovita Srednja Škola Bihac Bihac
340 Ju Mješovita Srednja Škola Bosanski Petrovac Bosanski Petrovac
341 Ju Mješovita Srednja Škola "Prof. Omer Filipovic"   Kljuc  Kljuc 
342 J.U.Msš Ekonomsko-Hemijska Lukavac Lukavac
343 J.U.Msš Hasan Kikic Gradacac Gradacac Gradacac
344 J.U. Msš Tuzla Tuzla Tuzla
345 Ju Poljoprivredna Škola "Sanus-Futurum" Sanski Most Sanski Most
346 Ju Prvasrednja Škola "Dr Husein Džanic" Velika Kladuša Velika Kladuša
347 J.U. Srednja Ekonomska Škola Tuzla Tuzla
348 J.U. Srednja Poljeprivredna Brcko Brcko
349 J.U. Srednja Trgovinska Škola Tuzla Tuzla
350 Katolicki Školski Centar Sarajevo Sarajevo
351 Kemijska I Geološka Tehnicka Škola Zagreb Zagreb
352 Kemijska Škola Zadar Zadar
353 Kemijsko-Graficka Škola Rijeka Rijeka
354 Klasicna Gimnazija I Kolegij Fra Marijana Lanosovica Slavonski Brod Slavonski Brod
355 Klasicna Gimnazija "Ru?er Boškovic" Dubrovnik Dubrovnik
356 Klasicna Gimnazija Zagreb Zagreb
357 Klesarska Škola Pucišca Pucišca
358 Kožarsko Tekstilna Škola Novi Pazar Novi Pazar
359 Kšc"Sveti Franjo" Opca Gimnazija Tuzla Tuzla
360 Linigra - Privatna Škola Zagreb Zagreb
361 Mašinska Gradiška Gradiška
362 Mašinska Škola Beograd Beograd
363 Mašinska Škola Kosmaj Sopot Sopot
364 Mašinska Škola Mrkonjic Grad Mrkonjic Grad
365 Mašinska Škola Niš Niš
366 Mašinska Škola Pancevo Pancevo
367 Mašinska Škola Prijedor Prijedor
368 Mašinska Škola Radoje Dakic Beograd Beograd
369 Mašinska Škola Raška Raška
370 Mašinska Tehnicka Škola Zmaj Beograd Beograd
371 Mašinsko Elektrotehnicka Škola Bor Bor
372 Mašinsko Elektrotehnicka Škola Kruševac Kruševac
373 Mašinsko Elektrotehnicka Škola Paracin Paracin
374 Mašinsko Elektrotehnicka Škola Smederevska Palanka Smederevska Palanka
375 Mašinsko Metalska Škola Nikšic Nikšic
376 Mašinsko Tehnicka Škola 14 Oktobar Kraljevo Kraljevo
377 Mašinsko Tehnicka Škola Niš Niš
378 Matematicka Gimnazija Beograd Beograd
379 Medicinska I Kemijska Škola Šibenik Šibenik
380 Medicinska Škola 7 April Novi Sad Novi Sad
381 Medicinska Škola Ante Kuzmanica Zadar Zadar
382 Medicinska Škola Banja Luka Banja Luka
383 Medicinska Škola Beograd Beograd Beograd
384 Medicinska Škola Bjelovar Bjelovar
385 Medicinska Škola Cacak Cacak
386 Medicinska Škola Cuprija Cuprija
387 Medicinska Škola Doboj Doboj
388 Medicinska Škola Draginja Nikšic Srems. Mitrovica Srems. Mitrovica
389 Medicinska Škola Dr.Miša Pantic Valjevo Valjevo
390 Medicinska Škola Dubrovnik Dubrovnik
391 Medicinska Škola Karlovac Karlovac
392 Medicinska Škola Kraljevo Kraljevo
393 Medicinska Škola Kruševac Kruševac
394 Medicinska Škola Kruševac Kruševac
395 Medicinska Škola Mika Mitrovic Šabac Šabac
396 Medicinska Škola Mostar Mostar
397 Medicinska Škola Nadežda Petrovic Beograd Beograd
398 Medicinska Škola Niš Niš
399 Medicinska Škola Osijek Osijek
400 Medicinska Škola Požarevac Požarevac
401 Medicinska Škola Prokuplje Prokuplje
402 Medicinska Škola Pula Pula
403 Medicinska Škola Sa Domom Ucenika Kragujevac Kragujevac
404 Medicinska Škola Stevica Jovan Pancevo Pancevo
405 Medicinska Škola Subotica Subotica
406 Medicinska Škola Tuzla Tuzla
407 Medicinska Škola U Rijeci Rijeka
408 Medicinska Škola Varaždin Varaždin
409 Medicinska Škola Zenica Zenica
410 Medicinska Škola Zrenjanin Zrenjanin
411 Medicinsko Tehnološka I Gradjevinska Škola Prijedor Prijedor
412 Medinska Škola Leskovac Leskovac
413 Medresa Cazin Cazin
414 Metalska Škola Doboj Doboj
415 Mje[Ovita Srednja Škola Prnjavor Prnjavor
416 Mješovita Industrijsko-Obrtnicka Škola Karlovac Karlovac
417 Mješovita Škola"?uro Radmanovic" Novi Grad Novi Grad
418 Mješovita Škola"Jovan Ducic" Teslic Teslic
419 Mješovita Škola"Nikola Tesla" Teslic Teslic
420 Mješovita Srednja Ekonomska Škola Gor. Rahic Gor. Rahic
421 Mješovita Srednja Elektro-Tehnicka Škola Mostar Mostar
422 Mješovita Srednja Elektro-Tehnicka Škola Sarajevo Sarajevo
423 Mješovita Srednja Mašinska Tuzla Tuzla
424 Mješovita Srednja Škola "Enver Pozderovic" Goražde Goražde
425 Mješovita Srednja Škola"Petar Kocic" Srbac Srbac
426 Mješovita Srednja Škola "Travnik" Travnik Travnik
427 Mješovita Srednja Željeznicka Škola Sarajevo Sarajevo
428 Mješovita Šumarska Srednja Strucna Škola Sarajevo Sarajevo
429 Mješ. Srednja Ma.- Saobr. Mostar Mostar
430 Mlekarska Škola Dr. Obren Pejic Pirot Pirot
431 M.S.Drvna-Šumarska Škola Sarajevo Sarajevo
432 M.S. - Ekonomska Škola Brcko Brcko
433 M.S.Elektrotehnicka Škola Sarajevo Sarajevo
434 M.S.Gradevinsko-Geodetska Šk. Sarajevo Sarajevo
435 M.S.Poljoprivredno-Vet.I Prehranbena Škola Sarajevo Sarajevo
436 M.S.Saobracajna Škola Sarajevo Sarajevo
437 Msš - Gracanica Gracanica Gracanica
438 Msš - "Hasan Music" Bužim Bužim
439 Msš Kalesija Kalesija Kalesija
440 Msš- Kladanj "Musa Cazim Catic" Kladanj Kladanj
441 M.S.Škola Hadžici Hadžici Hadžici
442 M.S.Škola Ilijaš Ilijaš Ilijaš
443 M.S.Škola Vogošca Vogošca Vogošca
444 Msš - "Safet Krupic" Bosanska Krupa Bosanska Krupa
445 Msš - Srebrenik Srebrenik Srebrenik
446 M.S.Š.Za Elektroenergetiku Sarajevo Sarajevo
447 Msš Živinice Živinice Živinice
448 M.S.Tekstilna Škola Sarajevo Sarajevo
449 M.S.Ugostiteljsko-Turisticka Šk Sarajevo Sarajevo
450 Muzicka Škola Beograd Beograd
451 Muzicka Škola Beograd Beograd
452 Muzicka Škola Beograd Beograd
453 Muzicka Škola Beograd Beograd
454 Muzicka Škola Kotor Kotor
455 Muzicka Škola Prijedor Prijedor
456 Muzicka Škola Stankovic Beograd Beograd
457 Muzicka Škola "Stevan Mokranjac" Bijeljina Bijeljina
458 Nadbiskupijska Klasicna Gimnazija "Don Frane Bulic" Split Split
459 Nadbiskupska Klasicna Gimnazija Zadar Zadar
460 Nadbiskupska Klasicna Gimnazija Zagreb Zagreb
461 Obrtna Tehnicka Škola Split Split
462 Obrtnicka I Industrijska Graditeljska Škola Zagreb Zagreb
463 Obrtnicka I Tehnicka Škola Ogulin Ogulin
464 Obrtnicka Škola Antuna Horvata ?akovo ?akovo
465 Obrtnicka Škola Bjelovar Bjelovar
466 Obrtnicka Škola Dubrovnik Dubrovnik
467 Obrtnicka Škola Gojka Matuline Zadar Zadar
468 Obrtnicka Škola Koprivnica Koprivnica
469 Obrtnicka Škola Opatija Opatija
470 Obrtnicka Škola Osijek Osijek
471 Obrtnicka Škola Požega Požega
472 Obrtnicka Škola Sisak Sisak
473 Obrtnicka Škola Slavonski Brod Slavonski Brod
474 Obrtnicka Škola Split Split
475 Obrtnicka Škola Za Osobne Usluge Zagreb Zagreb
476 Obrtnicko-Industrijska Škola Imotski Imotski
477 Obrtnicko - Industrijska Škola Županja Županja
478 Opca Gimnazija Kapitol Zagreb Zagreb
479 Opca Gimnazija Zenica Zenica
480 Pazinski Kolegij - Klasicna Gimnazija Pazin
481 Peta Ekonomska Škola Rakovica Beograd Beograd
482 Peta Gimnazija I Birotehnicka Sarajevo Sarajevo
483 Policijska Škola Danilovgrad Danilovgrad
484 Politehnicka Škola Požarevac Požarevac
485 Poljoprivredna I Medicinska Škola Bijeljina Bijeljina
486 Poljoprivredna I Veterinarska Škola "Arboretum Opeka" Vinica Vinica (Marcan)
487 Poljoprivredna I Veterinarska Škola Osijek Osijek
488 Poljoprivredna Škola Backa Topola Backa Topola
489 Poljoprivredna Škola Banja Luka Banja Luka
490 Poljoprivredna Škola Leskovac Leskovac
491 Poljoprivredna Škola Novi Sad Novi Sad
492 Poljoprivredna Škola Pancevo Pancevo
493 Poljoprivredna Škola Pk Beograd Beograd Beograd
494 Poljoprivredna Škola Požarevac Požarevac
495 Poljoprivredna Škola Prokuplje Prokuplje
496 Poljoprivredna Škola Sa Domom Ucenika Bukovo Negotin Negotin
497 Poljoprivredna Škola Sombor Sombor
498 Poljoprivredna Škola Šumatovac Aleksinac Aleksinac
499 Poljoprivredna Škola Valjevo Valjevo
500 Poljoprivredna Škola Zagreb Zagreb
501 Poljoprivredno Hemijska Škola Kraljevo Kraljevo
502 Poljoprivredno Hemijska Škola Novi Sad Novi Sad
503 Poljoprivredno Mašinska Škola Kula Kula
504 Poljoprivredno-Prehrambena Škola Požega Požega
505 Poljoprivredno Prehrambena Škola Prijedor Prijedor
506 Poljoprivredno Šumarska Škola Vinkovci Vinkovci
507 Poljoprivredno-Veterinarska Škola Svilajnac Svilajnac Svilajnac
508 Pomorska Škola Bakar Bakar
509 Pomorska Škola Split Split
510 Pomorska Škola Zadar Zadar
511 Pomorsko-Tehnicka Škola Dubrovnik Dubrovnik
512 Poštanska I Telekomunikacijska Škola Zagreb Zagreb
513 Pravno Biroteh. D.Davidovic Zemun Zemun
514 Pravno Birotehnicka Škola 9. Maj Beograd Beograd
515 Pravno Birotehnicka Škola Zemun Beograd Beograd
516 Prehrambeno Hemijska Škola Niš Niš
517 Prehrambeno Šumarska Škola Srems. Mitrovica Srems. Mitrovica
518 Prehrambeno-Tehnološka Škola Zagreb Zagreb
519 Prirodoslovna Tehnicka Škola Split Split
520 Privatna Ekonomsko-Informaticka Škola Zagreb Zagreb
521 Privatna Gimnazija "Dr. Casl" Zagreb Zagreb
522 Privatna Gimnazija Jurja Dobrile Pula Pula
523 Privatna Gimnazija Luca Podgorica Podgorica
524 Privatna Gimnazija "Vestibul" Zagreb Zagreb
525 Privatna Jezicna Gimnazija "Pitagora" Split Split
526 Privatna Jezicno-Informaticka Gimnazija "Svijet" Zagreb Zagreb
527 Privatna Klasicna Gimnazija Zagreb Zagreb
528 Privatna Srednja Ekonomska Škola "Inova" Zagreb Zagreb
529 Privatna Srednja Ekonomska Škola "Katarina Zrinski" Zagreb Zagreb
530 Privatna Srednja Ekonomska Škola "Knez Malduh" Split Split
531 Privatna Srednja Škola Varaždin Varaždin
532 Privatna Umjetnicka Gimnazija Zagreb Zagreb
533 Prometna Škola Rijeka Rijeka
534 Prometna Sr. Škola Mostar Mostar
535 Prometno-Tehnicka Škola Šibenik Šibenik
536 Prosvjetno-Kulturni Centar Ma?ara U Rh Osijek Osijek
537 Prva Bošnjacka Gimnazija Sarajevo Sarajevo
538 Prva Ekonomska Škola Zagreb Zagreb
539 Prva Gimnazija Sarajevo Sarajevo
540 Prva Kragujevacka Gimnazija Kragujevac Kragujevac
541 Prva Privatna Ekonomska Škola Požega Požega
542 Prva Privatna Gimnazija U Varaždinu Varaždin
543 Prva Privatna Gimnazija Zagreb Zagreb
544 Prva Privatna Škola Za Osobne Usluge Zagreb Zagreb
545 Prva Rijecka Hrvatska Gimnazija Rijeka
546 Prva Srednja Škola Beli Manastir Beli Manastir
547 Prva Srednja Škola Vukovar Vukovar
548 Prva Sušacka Hrvatska Gimnazija U Rijeci Rijeka
549 Prva Tehnicka Škola Jagodina Jagodina
550 Prva Tehnicka Škola Kragujevac Kragujevac
551 Prva Tehnicka Škola Tesla Zagreb Zagreb
552 Prva Tekstilna Škola Leskovac Leskovac
553 Rudarska I Kemijska Škola Varaždin Varaždin
554 Rudarska Srednja Tuzla Tuzla
555 Rudarsko Metalurška Škola Bor Bor
556 Salezijanska Klasicna Gimnazija Rijeka Rijeka
557 Saobracajna Škola Pinki Novi Sad Novi Sad
558 Saobracajno Tehnicka Škola Zemun Zemun
559 Saobracajno Tehnicka Škola Zemun Beograd Beograd
560 Škola Likovnih Umjetnosti Split Split
561 Škola Mara Mandic Specijalna Novi Sad Novi Sad
562 Škola Primjenjene Umjetnosti I Dizajna Zagreb Zagreb
563 Škola Primjenjenih Umjetnosti I Dizajna Pula Pula
564 Škola Suvremenog Plesa Ane Maletic Zagreb Zagreb
565 Škola Ucenika U Privredi Banja Luka Banja Luka
566 Škola Za Cestovni Promet Zagreb Zagreb
567 Škola Za Dizajn Beograd Beograd
568 Škola Za Dizajn Bogdan Šuput Novi Sad Novi Sad
569 Škola Za Dizajn, Tekstil I Odjecu Varaždin Varaždin
570 Škola Za Klasicni Balet Zagreb Zagreb
571 Škola Za Medicinske Sestre Mlinarska Zagreb Zagreb
572 Škola Za Medicinske Sestre Vinogradska Zagreb Zagreb
573 Škola Za Medicinske Sestre Vrapce Zagreb Zagreb
574 Škola Za Montažu Instalacija I Metalnih Konstrukcija Zagreb Zagreb
575 Škola Za Negu Lepote Beograd Beograd
576 Škola Za Obrtnicka Zanimanja Šibenik Šibenik
577 Škola Za Odgoj I Obrazovanje Pula Pula
578 Škola Za Osnovno I Srednje Obrazovanje Sa Domom Sombor Sombor
579 Škola Za Osnovno I Srednje Obr. Bratstvo Becej Becej
580 Škola Za Osposobljavanje I Obrazovanje "Vinko Bek" Osijek Osijek
581 Škola Za Primalje Zagreb Zagreb
582 Škola Za Primjenjenu Umjetnost Rijeka Rijeka
583 Škola Za Tekstil, Dizajn I Primijenjene Umjetnosti Osijek Osijek
584 Škola Za Tekstil, Dizajn I Primjenjenu Umjetnost Zadar Zadar
585 Škola Za Tekstil, Kožu I Dizajn Zagreb Zagreb
586 Škola Za Turizam, Ugostiteljstvo I Trgovinu Pula Pula
587 Škola Za Umetnicke Zanate Šabac Šabac
588 Šk.Za Sr.Strucno Obr.I Radno Osp. Sarajevo Sarajevo
589 S.Mašinska Tehnicka Škola Sarajevo Sarajevo
590 Specijalana Škola Žarko Zrenjanin Subotica Subotica
591 Specijalna Škola Anton Skala Stara Pazova Stara Pazova
592 Specijalna Škola Bubanj Niš Niš
593 Specijalna Škola Jelena Varjaški Vršac Vršac
594 Specijalna Škola Kragujevac Kragujevac
595 Specijalna Škola Milan Petrovic Novi Sad Novi Sad
596 Specijalna Škola Stefan Decanski Beograd Beograd
597 Specijalna Škola Sveti Sava Beograd Beograd
598 Specijalna Škola Veljko Ramadanovic Beograd Beograd
599 Specijalna Škola Veselin Nikolic Kruševac Kruševac
600 Specijalna Škola Vule Antic Vranje Vranje
601 Športska Gimnazija Zagreb Zagreb
602 Sredanja Muzicka Škola Tuzla Tuzla
603 Srednja Ekonomska Škola Bijeljina Bijeljina
604 Srednja Ekonomska Skola Livno Livno
605 Srednja Ekonomska Škola Loznica Loznica
606 Srednja Ekonomska Škola Mirko Vešovic Podgorica Podgorica
607 Srednja Ekonomska Škola Sarajevo Sarajevo
608 Srednja Ekonomska Škola Sombor Sombor
609 Srednja Ekonomsko Ugostiteljska Škola Bar Bar
610 Srednja Ekonomsko Ugostiteljska Škola Nikšic Nikšic
611 Srednja Elektro Ekonomska Škola Bijelo Polje Bijelo Polje
612 Srednja Elektro Metalurška Škola Nikšic Nikšic
613 Srednja Elektrotehnicka Škola Vaso Aligrudic Podgorica Podgorica
614 Srednja Glazbena Škola "Mirkovic" Lovran Lovran
615 Srednja Gospodarska Škola Križevci Križevci
616 Srednja Gospodarska Škola Split Split
617 Srednja Gradevinsko Geodetska Škola Ing. Marko Radevic Podgorica Podgorica
618 Srednja Graficka Tehn.Škola Sarajevo-Ilidža Sarajevo-Ilidža
619 Srednja Hemijsko Tehnološka Škola Spasoje Raspopovic Podgorica Podgorica
620 Srednja Likovna Škola Gebrijela Jurkica Mostar Mostar
621 Srednja Likovna Škola Petar Lubarda Cetinje Cetinje
622 Srednja Mašinska Škola Novi Sad Novi Sad
623 Srednja Mašinsko Tehnicka Škola Ivan Uskokovic Podgorica Podgorica
624 Srednja Medicinska Škola Dr Branko Zogovic Berane Berane
625 Srednja Medicinska Škola Mostar Mostar
626 Srednja Medicinska Škola Podgorica Podgorica
627 Srednja Medicinska Škola Sarajevo Sarajevo
628 Srednja Medicinska Škola Slavonski Brod Slavonski Brod
629 Srednja Muzicka Škola"Vlado Miloševic" Banja Luka Banja Luka
630 Srednja Poljoprivrdno Vetrinarska Škola Vranje Vranje
631 Srednja Poljoprivredna I Tehnicka Škola Opuzen Opuzen
632 Srednja Poljoprivredna Škola Bar Bar
633 Srednja Poljoprivredna Škola Šabac Šabac
634 Srednja Poljoprivredna Škola Zrenjanin Zrenjanin
635 Srednja Poljprivredno Prehrambena Ruma Ruma
636 Srednja Pomorska Škola Kotor Kotor
637 Srednja Škola 11 Oktobar Leskovac Leskovac
638 Srednja Škola 14 Oktobar Niš Niš
639 Srednja Škola 17. Septembar Žabljak Žabljak
640 Srednja Škola 25. Maj Tuzi Podgorica Podgorica
641 Srednja Škola 9. Maj Zrenjanin Zrenjanin
642 Srednja Škola Ambroza Haracica Mali Lošinj Mali Lošinj
643 Srednja Škola Andrijevica Andrijevica
644 Srednja Škola "Antun Matijaševic-Karamaneo" Vis Vis
645 Srednja Škola "August Šenoa" Garešnica Garešnica
646 Srednja Škola Ban Josip Jelacic Zaprešic Zaprešic
647 Srednja Škola Bartola Kašica Grubišno Polje Grubišno Polje
648 Srednja Škola Bartula Kašica Pag Pag
649 Srednja Škola Beco Bašic Plav Plav
650 Srednja Škola Bedekovcina Bedekovcina
651 Srednja Škola Bijelo Polje Bijelo Polje
652 Srednja Škola Biograd Na Moru Biograd Na Moru
653 Srednja Škola Blato Blato
654 Srednja Škola "Bol" Bol Bol
655 Srednja Škola "Braca Radic" Kaštel Štafilic-Nehaj Kaštel Štafilic-Nehaj
656 Srednja Škola Braca Selic Kolašin Kolašin
657 Srednja Škola "Brac" Supetar Supetar
658 Srednja Škola Bratstvo Jedinstvo Ulcinj Ulcinj
659 Srednja Škola Buzet Buzet
660 Srednja Škola Capljina Capljina Capljina
661 Srednja Škola Cazma Cazma
662 Srednja Škola Celinac Celinac
663 Srednja Škola - Centar Za Odgoj I Obrazovanje Zagreb Zagreb
664 Srednja Škola Cetinje Cetinje
665 Srednja Škola Citluk Citluk Citluk
666 Srednja Škola Dalj Dalj
667 Srednja Škola "Danilo Kiš" Budva Budva
668 Srednja Škola Daruvar Daruvar
669 Srednja Škola Delnice Delnice
670 Srednja Škola Doktora Antuna Barca Crikvenica Crikvenica
671 Srednja Škola Donji Miholjac Donji Miholjac
672 Srednja Škola ?orde Natoševic Indija Indija
673 Srednja Škola Dragutina Stražimira Sveti Ivan Zelina Sveti Ivan Zelina
674 Srednja Skola Drvar Drvar Drvar
675 Srednja Škola Duga Resa Duga Resa
676 Srednja Škola Dugo Selo Dugo Selo
677 Srednja Škola Fra Andrije Kacica Miošica Makarska Makarska
678 Srednja Škola Fra Andrije Kacica Miošica Ploce Ploce
679 Srednja Škola "Fra Grga Martic" Posušje Posušje
680 Srednja Skola/Gimnazija Orasje Orasje Orasje
681 Srednja Škola Glina Glina
682 Srednja Škola Gracac Gracac
683 Srednja Škola "Hrvatski Kralj Zvonimir" Krk Krk
684 Srednja Škola Hvar Hvar
685 Srednja Škola Ilok Ilok
686 Srednja Škola Isidora Kršnjavoga Našice Našice
687 Srednja Škola Ivana Lucica Trogir Trogir
688 Srednja Škola Ivana Meštrovica Drniš Drniš
689 Srednja Škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
690 Srednja Škola Ivanec Ivanec
691 Srednja Škola Ivan Goran Kovacic Herceg Novi Herceg Novi
692 Srednja Škola "Ivan Goran Kovacic" Kiseljak Kiseljak
693 Srednja Škola "Ivan Seljanec" Križevci Križevci
694 Srednja Škola "Ivan Švear" Ivanic Grad Ivanic Grad
695 Srednja Škola "Ivo Andric" Višegrad Višegrad
696 Srednja Škola Ivo Lola Ribar Kraljevo Kraljevo
697 Srednja Škola Jastrebarsko Jastrebarsko
698 Srednja Škola Josipa Kozarca ?ur?enovac ?ur?enovac
699 Srednja Škola "Jure Kaštelan" Omiš Omiš
700 Srednja Škola Kneza Branimira Benkovac Benkovac
701 Srednja Škola Konjšcina Konjšcina
702 Srednja Škola Koprivnica Koprivnica
703 Srednja Škola Korcula Korcula
704 Srednja Škola Kralja Zvonimira Knin Knin
705 Srednja Škola Krapina Krapina
706 Srednja Škola Lazar Nešic Subotica Subotica
707 Srednja Škola "Leonardo Da Vinci" Buje Buje
708 Srednja Škola "Manero" Višnjan (S Pravom Javnosti) Višnjan
709 Srednja Škola Marka Marulica Slatina Slatina
710 Srednja Škola Markantuna De Dominisa Rab Rab
711 Srednja Škola Mate Balote Porec Porec
712 Srednja Škola Mate Blažine Labin Labin
713 Srednja Škola Matije Antuna Reljkovica Slavonski Brod Slavonski Brod
714 Srednja Škola Metkovic Metkovic
715 Srednja Škola "Mihajlo Petrovic Alas" Ugljevik Ugljevik
716 Srednja Škola Mladost Tivat Tivat
717 Srednja Škola "Muhsin Rizvic" Kakanj Kakanj
718 Srednja Škola"Nikola Tesla" Šamac Šamac
719 Srednja Škola"Nikola Tesla" Srpski Brod Srpski Brod
720 Srednja Škola Novska Novska
721 Srednja Škola Obrovac Obrovac
722 Srednja Škola Oroslavje Oroslavje
723 Srednja Škola Otocac Otocac
724 Srednja Škola Pakrac Pakrac
725 Srednja Škola Pavla Rittera Vitezovica U Senju Senj
726 Srednja Škola Petar Lekovic Beograd Beograd
727 Srednja Škola Petrinja Petrinja
728 Srednja Škola Pitomaca Pitomaca
729 Srednja Škola Pljevlja Pljevlja
730 Srednja Škola Pregrada Pregrada
731 Srednja Škola Prelog Prelog
732 Srednja Škola Prozor Prozor Prozor
733 Srednja Škola Rogatica Rogatica
734 Srednja Škola Rožaje Rožaje
735 Srednja Škola Šavnik Šavnik
736 Srednja Škola Sesvete Zagreb - Sesvete
737 Srednja Škola Slunj Slunj
738 Srednja Škola Sokolac Sokolac Sokolac
739 Srednja Škola Stanka Ožanica Zadar Zadar
740 Srednja Škola "Stjepan Ivšic" Orahovica Orahovica
741 Srednja Škola Stolac Stolac Stolac
742 Srednja Škola Sveti Sava Sombor Sombor
743 Srednja Škola Svetozar Krstic Leskovac Leskovac
744 Srednja Škola Svetozar Miletic Novi Sad Novi Sad
745 Srednja Škola Tina Ujevica Kutina Kutina
746 Srednja Škola "Tin Ujevic" Vrgorac Vrgorac
747 Srednja Škola Topusko Topusko
748 Srednja Škola U Maruševcu Maruševec
749 Srednja Škola Valpovo Valpovo
750 Srednja Škola Vela Luka Vela Luka
751 Srednja Škola Viktorovac Sisak
752 Srednja Škola "Vladimir Gortan" Buje Buje
753 Srednja Škola "Vladimir Nazor" Cabar Cabar
754 Srednja Škola Vrbovec Vrbovec
755 Srednja Škola Vukašin Vukadinovic Berane Berane
756 Srednja Škola Vuksan ?ukic Mojkovac Mojkovac
757 Srednja Škola Zabok Zabok
758 Srednja Škola Za Turizam, Ugostiteljstvo I Trgovinu Sergije Stanic Podgorica Podgorica
759 Srednja Škola Zlatar Zlatar
760 Srednja Škola Zvane Crnje Rovinj Rovinj
761 Srednja Strucna I Tehnicka Škola Gradiška Gradiška
762 Srednja Strucna Škola 4. Juli Vrbas Vrbas
763 Srednja Strucna Škola Branko Radicevic Ruma Ruma
764 Srednja Strucna Škola Bugojno Bugojno
765 Srednja Strucna Škola Kneževo Kneževo
766 Srednja Strucna Škola Srpska Kostajnica Srpska Kostajnica
767 Srednja Strucna Škola Tešanj Tešanj
768 Srednja Strucna Škola Zenica Zenica
769 Srednja Strukovna Škola Bana Josipa Jelacica Sinj Sinj
770 Srednja Strukovna Škola "Blaž Jurjev Trogiranin" Trogir Trogir
771 Srednja Strukovna Škola Brace Radica ?akovo ?akovo
772 Srednja Strukovna Škola Estetic Uvema Zagreb Zagreb
773 Srednja Strukovna Škola Makarska Makarska
774 Srednja Strukovna Skola "Ruder Boškovic" Ljubuški Ljubuški
775 Srednja Strukovna Škola Samobor Samobor
776 Srednja Strukovna Skola "Silvije Strahimir Krancevic" Livno Livno
777 Srednja Strukovna Skola Tomislavgrad Tomislavgrad Tomislavgrad
778 Srednja Strukovna Škola Varaždin Varaždin
779 Srednja Strukovna Škola Velika Gorica Velika Gorica
780 Srednja Talijanska Škola Rijeka Rijeka
781 Srednja Tehnicka I Srednja Strucna Škola Trebinje Trebinje
782 Srednja Tehnicka Prometna Škola Split Split
783 Srednja Tehnicka Ptt Škola Beograd Beograd
784 Srednja Tehnicka Škola Beograd Beograd
785 Srednja Tehnicka Škola Bugojno Bugojno
786 Srednja Tehnicka Škola Lebane Lebane
787 Srednja Tehnicka Škola Loznica Loznica
788 Srednja Tehnicka Škola Mihailo Pupin Kula Kula
789 Srednja Tehnicka Škola Nikola Tesla Srems. Mitrovica Srems. Mitrovica
790 Srednja Tehnicka Škola Nikola Tesla Vršac Vršac
791 Srednja Tehnicka Škola Sombor Sombor
792 Srednja Tehnicka Škola Zenica Zenica
793 Srednja Turisticka Škola Beograd Beograd
794 Srednja Uciteljska Škola Sarajevo Sarajevo
795 Srednja Zubotehnicka Škola - Dental Centar Marušic Split Split
796 Srednja Zubotehnicka Škola Sarajevo Sarajevo
797 Srednjoškolski Centar Bratunac Bratunac Bratunac
798 Srednjoškolski Centar Cajnice Cajnice Cajnice
799 Srednjoškolski Centar "Golub Kureš" Bileca Bileca
800 Srednjoškolski Centar"Lazar ?ukic" Ribnik Ribnik
801 Srednjoškolski Centar Milici Milici
802 Srednjoškolski Centar"Nikola Tesla" Kotor Varoš Kotor Varoš
803 Srednjoškolski Centar"Nikola Tesla" Kozarska Dubica Kozarska Dubica
804 Srednjoškolski Centar Pale Pale Pale
805 Srednjoškolski Centar Pero Sljepcevic Gacko Gacko Gacko
806 Srednjoškolski Centar"Petar Kocic" Šipovo Šipovo
807 Srednjoškolski Centar Petrovo Petrovo
808 Srednjoškolski Centar Rudo Rudo
809 Srednjoškolski Centar Šekovici Šekovici Šekovici
810 Srednjoškolski Centar Vlasenica Vlasenica
811 Srednjoškolski ?acki Dom Osijek Osijek
812 Srednjoškolski ?acki Dom Zadar Zadar
813 Srtrojarska Škola Mostar Mostar
814 Sšc "Nikola Tesla" Vukosavlje Vukosavlje
815 S.Š.Fra Martin Nedic - Orašje Orašje Orašje
816 S.Š.Metalskih Zanimanja Sarajevo Sarajevo
817 S.Š.Primjenjenih Umjetnosti Sarajevo Sarajevo
818 Ssš "Džemal Bijedic" Goražde 73000 Goražde 73000
819 S.Strucna Trgovinska Škola Sarajevo Sarajevo
820 S.Š.Za Medicinske Sestre Sarajevo Sarajevo
821 Strojarska I Prometna Škola Varaždin Varaždin
822 Strojarska Škola Za Industrijska I Obrtnicka Zanimanja Rijeka Rijeka
823 Strojarska Tehnicka Škola Fausta Vrancica Zagreb Zagreb
824 Strojarska Tehnicka Škola Frana Bošnjakovica Zagreb Zagreb
825 Strojarska Tehnicka Škola Osijek Osijek
826 Strojarsko Brodogra?evna Škola Za Industrijska I Obrtnicka Zanimanja Rijeka Rijeka
827 Strucna Hemijska I Tekstilna Škola Šabac Šabac
828 Strucna Industrijska Škola Zenica Zenica Zenica
829 Strucna Mašinsko Rudarska Škola Zenica Zenica Zenica
830 Strucna Škola Filip Kljajic Niš Niš
831 Strucna Šlola Za Radnicka Zaninmanja Derventa Derventa
832 Strukovna Škola ?ur?evac ?ur?evac
833 Strukovna Škola Eugena Kumicica Rovinj Rovinj
834 Strukovna Škola Gospic Gospic
835 Strukovna Škola Pula Pula
836 Strukovna Škola Virovitica Virovitica
837 Strukovno I Umjetnicko Ucilište Zabok Zabok
838 Stš  "Hasib Hadžovic" Goražde 73000 Goražde 73000
839 Šumarska I Drvodjeljska Škola Karlovac Karlovac
840 Šumarska Škola Kraljevo Kraljevo
841 Talijanska Srednja Škola Pula Pula
842 Talijanska Srednja Škola Rovinj Rovinj
843 Tehnicka I Industrijska Škola Ru?era Boškovica Sinj Sinj
844 Tehnicka, Industrijska I Obrtnicka Škola Cakovec Cakovec
845 Tehnicka Škola 12 Februar Niš Niš
846 Tehnicka Škola 9. Maj Backa Palanka Backa Palanka
847 Tehnicka Škola Apatin Apatin
848 Tehnicka Škola Banja Luka Banja Luka
849 Tehnicka Škola Becej Becej
850 Tehnicka Škola Becej Becej
851 Tehnicka Škola Beograd Beograd
852 Tehnicka Škola Bjelovar Bjelovar
853 Tehnicka Škola Buda Davidovic Novi Sad Novi Sad
854 Tehnicka Škola Cacak Cacak
855 Tehnicka Škola Cuprija Cuprija
856 Tehnicka Škola Daruvar Daruvar
857 Tehnicka Škola Gsp Beograd Beograd
858 Tehnicka Škola Ivanjica Ivanjica
859 Tehnicka Škola Jovan Vukanovic Novi Sad Novi Sad
860 Tehnicka Škola Jozef Šinkovic Backa Topola Backa Topola
861 Tehnicka Škola Karlovac Karlovac
862 Tehnicka Škola Kikinda Kikinda
863 Tehnicka Škola Knjaževac Knjaževac
864 Tehnicka Škola Kosovska Kamenica Kosovska Kamenica
865 Tehnicka Škola Kosta Abraševic Šabac Šabac
866 Tehnicka Škola Kruševac Kruševac
867 Tehnicka Škola Kutina Kutina
868 Tehnicka Škola Mihajlo Petrovic Alas Kosovska Kamenica Kosovska Kamenica
869 Tehnicka Škola "Mihajlo Pupin" Bijeljina Bijeljina
870 Tehnicka Škola Mileta Nikolic Arandelovac Arandelovac
871 Tehnicka Škola Milica Pavlovic Valjevo Valjevo
872 Tehnicka Škola Mladenovac Mladenovac
873 Tehnicka Škola Negotin Negotin
874 Tehnicka Škola Nikola Tesla Surdulica Surdulica
875 Tehnicka Škola Nova Varoš Nova Varoš
876 Tehnicka Škola Pavle Savic Novi Sad Novi Sad
877 Tehnicka Škola Petar Drapšin Beograd Beograd
878 Tehnicka Škola Pirot Pirot
879 Tehnicka Škola Požarevac Požarevac
880 Tehnicka Škola Požega Požega
881 Tehnicka Škola Požega Požega
882 Tehnicka Škola Prijepolje Prijepolje
883 Tehnicka Škola Pula Pula
884 Tehnicka Škola Rade Metalac Leskovac Leskovac
885 Tehnicka Škola Radoje Ljubicic Užice Užice
886 Tehnicka Škola Radoje Maric Užice Užice
887 Tehnicka Škola Ru?era Boškovica Vinkovci Vinkovci
888 Tehnicka Škola Ru?era Boškovica Zagreb Zagreb
889 Tehnicka Škola Sava Muncan Bela Crkva Bela Crkva
890 Tehnicka Škola Šibenik Šibenik
891 Tehnicka Škola Sisak Sisak
892 Tehnicka Škola Slavonski Brod Slavonski Brod
893 Tehnicka Škola Smederevo Smederevo
894 Tehnicka Škola Split Split
895 Tehnicka Škola Stara Pazova Stara Pazova
896 Tehnicka Škola Subotica Subotica
897 Tehnicka Škola Svilajnac Svilajnac
898 Tehnicka Škola Trstenik Trstenik Trstenik
899 Tehnicka Škola Ub Ub
900 Tehnicka Škola U Imotskom Imotski
901 Tehnicka Škola Virovitica Virovitica
902 Tehnicka Škola Vlasotince Vlasotince
903 Tehnicka Škola Zadar Zadar
904 Tehnicka Škola Za Dizajn Kože Beograd Beograd
905 Tehnicka Škola Za Mašinstvo I Saobracaj Kragujevac Kragujevac
906 Tehnicka Škola Za Obradu Drveta Beograd Beograd
907 Tehnicka Škola Za Strojarstvo I Brodogradnju Rijeka Rijeka
908 Tehnicka Škola Zenica Zenica Zenica
909 Tehnicka Škola Zrenjanin Zrenjanin
910 Tehnicka Škola Županja Županja
911 Tehnicki Školski Centar Zvornik Zvornik
912 Tehnicko-Tehnološka Škola Modrica Modrica
913 Tehnološka Škola Banja Luka Banja Luka
914 Tehnološka Škola Paracin Paracin
915 Tehnološka Škola "Ru?er Boškovic" Osijek Osijek
916 Tehnološko-Kemijska Škola Karlovac Karlovac
917 Tekstilna Škola Beograd Beograd
918 Tekstilno Tehnološka I Poljprivredna Škola Smederevo Smederevo
919 Treca Ekonomska Škola Zagreb Zagreb
920 Treca Gimnazija Sarajevo Sarajevo
921 Treca Srednja Škola Vukovar Vukovar
922 Trgovacka I Tekstilna Škola U Rijeci Rijeka
923 Trgovacka Škola Beograd Beograd
924 Trgovacka Škola Bjelovar Bjelovar
925 Trgovacka Škola Osijek Osijek
926 Trgovacka Škola Split Split
927 Trgovacka Škola Zagreb Zagreb
928 Trgovacko-Ugostiteljska Škola Karlovac Karlovac
929 Trgovinsko Ugostiteljska Škola Kragujevac Kragujevac
930 Trgovinsko Ugostiteljska Škola Leskovac Leskovac
931 Turistica I Ugostiteljska Škola Dubrovnik Dubrovnik
932 Turisticka Sr. Škola Mostar Mostar
933 Turisticko - Ugostiteljska Škola Antona Štifanica Porec Porec
934 Turisticko-Ugostiteljska Škola Šibenik Šibenik
935 Turisticko-Ugostiteljska Škola Split Split
936 Tursko Bosanski Unsko Sanski Koled Bihac Bihac
937 Ucenicki Dom Ante Brune Bušica Zagreb Zagreb
938 Ucenicki Dom Dore Pejacevic Zagreb Zagreb
939 Ucenicki Dom Franje Bucara Zagreb Zagreb
940 Ucenicki Dom Graditeljska Struka Zagreb Zagreb
941 Ucenicki Dom - Hrvatski Uciteljski Konvikt Zagreb Zagreb
942 Ucenicki Dom Hrvatskoga Radiše Osijek Osijek
943 Ucenicki Dom Ivana Mažuranica Zagreb Zagreb
944 Ucenicki Dom Ivanic Grad Ivanic Grad
945 Ucenicki Dom Karlovac Karlovac
946 Ucenicki Dom Križevci Križevci
947 Ucenicki Dom - Kutina Kutina
948 Ucenicki Dom Lovran Lovran
949 Ucenicki Dom Luke Botica Zagreb Zagreb
950 Ucenicki Dom Maksimir Zagreb Zagreb
951 Ucenicki Dom Marije Jambrišak Zagreb Zagreb
952 Ucenicki Dom Ogulin Ogulin
953 Ucenicki Dom "Podmurvice" Rijeka Rijeka
954 Ucenicki Dom Pula Pula
955 Ucenicki Dom Selska Zagreb Zagreb
956 Ucenicki Dom Split Split
957 Ucenicki Dom Srednjih Škola Rijeka Rijeka
958 Ucenicki Dom Tin Ujevic Zagreb Zagreb
959 Ucenicki Dom Varaždin Varaždin
960 Ucenicki Dom - Virovitica Virovitica
961 Uciteljska Škola Sarajevo Sarajevo
962 Ugostiteljska I Prehrambena Škola Bjelovar Bjelovar
963 Ugostiteljska Škola Opatija Opatija
964 Ugostiteljsko-Trgovinska Škola Banja Luka Banja Luka
965 Ugostiteljsko Turisticka Škola Beograd Beograd
966 Ugostiteljsko Turisticka Škola Niš Niš
967 Ugostiteljsko -Turisticka Škola Osijek Osijek
968 Ugostiteljsko-Turisticka Škola Plitvicka Jezera U Korenici Korenica
969 Ugostiteljsko Turisticka Škola Vrnjacka Banja Vrnjacka Banja
970 Ugostiteljsko-Turisticko Ucilište Zagreb Zagreb
971 Umetnicka Škola Niš Niš
972 Umjetnicka Škola Bihac Bihac
973 Umjetnicka Škola Franje Lucica Velika Gorica Velika Gorica
974 Umjetnicka Škola Luke Sorkocevica Dubrovnik Dubrovnik
975 Umjetnicka Škola Osnovnog I Srednjeg Obrazovanja Za Talente Andre Navara Podgorica Podgorica
976 Umjetnicka Škola Za Osnovno, Srednje Muzicko I Baletsko Obrazovanje Vasa Pavic Podgorica Podgorica
977 Upravna I Birotehnicka Škola Zagreb Zagreb
978 Upravna Škola Doboj Doboj
979 V Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
980 Veterinarska Škola Zagreb Zagreb
981 V. Gimnazija "Vladimir Nazor" Split Split
982 V. Gimnazija Zagreb Zagreb
983 Vi Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
984 Vi Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
985 Vii Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
986 Vii. Gimnazija Zagreb Zagreb
987 Viii Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
988 Vojna Gimnazija Beograd Beograd
989 X. Gimnazija Zagreb Zagreb
990 Xi. Gimnazija Zagreb Zagreb
991 Xii. Gimnazija Zagreb Zagreb
992 Xiii. Gimnazija Zagreb Zagreb
993 Xiv Beogradska Gimnazija Beograd Beograd
994 Xv. Gimnazija Zagreb Zagreb
995 Xvi. Gimnazija Zagreb Zagreb
996 Xviii. Gimnazija Zagreb Zagreb
997 Zadarska Privatna Gimnazija Zadar
998 Zagrebacka Medresa "Dr. Ahmed Smajlovic" Zagreb Zagreb
999 Zagrebacka Umjetnicka Gimnazija Zagreb Zagreb
1000 Zdravstvena I Veterinarska Škola Dr.Andrije Štampara Vinkovci Vinkovci
1001 Zdravstvena Škola Split Split
1002 Zdravstveno Ucilište Zagreb Zagreb
1003 Železnicka Tehnicka Škola Beograd Beograd
1004 Željeznicka Tehnicka Škola Moravice Moravice
1005 Željeznicka Tehnicka Škola Zagreb Zagreb
1006 Željeznicki Školski Centar Sarajevo Sarajevo
1007 Zemunska Gimnazija Beograd Beograd
1008 Ženska Opca Gimnazija Družbe Sestara Milosrdnica Zagreb Zagreb
1009 Ženski ?acki Dom Dubrovnik Dubrovnik
1010 Ženski ?acki Dom Split Split
1011 Ženski Ucenicki Dom Svete Marije Krucifikse Dubrovnik Dubrovnik
1012 Zrakoplovna Tehnicka Škola Rudolfa Perešina Velika Gorica Velika Gorica

(C) 2006 SrednjeSkole.com | Contact | Privacy Policy